Visbiežāk pieejamie kredīti

Te ir kopsavilkums par dažiem no visbiežāk pieejamajiem kredītiem mūsdienās.

Kredīts auto iegādei

Šis kredīta veids izmanto Jūsu auto kā ķīlu. Transportlīdzeklis būs Jūsu īpašumā, kad kredīts būs pilnībā nomaksāts. Līdz tam laikam vairums aizdevēju paturēs īpašumtiesības uz transportlīdzekli uz sava vārda. Ja Jūs nevarēsiet veikt kredīta maksājumus, aizdevējs atsavinās Jūsu auto un to pārdos. Ja Jūs plānojat lietot auto ilgu laika periodu un Jums ir grūti iekrāt tā iegādei nepieciešamo naudu, kredīta izmantošana nepavisam nav slikta ideja.

Patēriņa kredīts

Ir divas patēriņa kredītu kategorijas: kredīti bez ķīlas un kredīti pret ķīlu. Atšķirība starp abiem ir ķīlas izmantošana kredīta iegūšanai. Kredīti pret ķīlu izmanto Jūsu īpašumu kā ​​nodrošinājumu pret kredītu un ir piemēroti, ja Jūs vēlaties iegūt lielu kredīta summu, bet Jums ir grūtības iegūt kredītu bez ķīlas. Kredītos bez ķīlas, aizdevējs ir atkarīgs tikai un vienīgi no aizņēmēja spējas veikt nepieciešamos kredīta maksājumus. Šie kredītu veidi parasti ietver mazākas naudas summas un ir jāatmaksā īsākā laika sprīdī. Izdomājiet jau tagad, kurš ir piemērots Jūsu vajadzībām.

Kredīts uzņēmējdarbībai

Šādi kredīti ir paredzēti plašām mazo, vidējo un jauno uzņēmumu vajadzībām, tostarp iegādei, refinansēšanai, uzņēmējdarbības paplašināšanai, attīstībai vai jebkura veida komerciālām investīcijām. Kredīti uzņēmējdarbībai parasti ir pieejami par ļoti konkurētspējīgām procentu likmēm no vadošajiem komerciālo kredītu aizdevējiem. Šādi kredīti var tikt nodrošināti ar dažāda veida ķīlu, sākot no uzņēmuma īpašumiem līdz personīgajām lietām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.