Pirms pieteikšanās kredītam

Ir ļoti svarīgi uzdot sev dažus svarīgus jautājumus, pirms pieteikšanās kredītam internetā vai jebkur citur.

Kredīts caur telefonu

  1. Vai man tiešām ir nepieciešams šis kredīts? Kredīta summa ir tikai daži simti eiro. Vai es tiešām esmu tik bezcerīgā finansiālajā situācijā, ka es nevaru pagaidīt līdz algai? Vai pirmais kredīts bez procentu pārmaksas atrisinās manu problēmu?
  2. Vai man ir kādi citi resursi, ko es varētu izmantot? Pirms mēģināt pieteikties ātrajiem vai SMS kredītiem, izsmeliet visus savus resursus. Varbūt ir citi alternatīvi naudas avoti, kas var palīdzēt aizņemties bez procentiem un noteikta atmaksas grafika.
  3. Vai es esmu finansiāli gatavs uzņemties papildus izmaksas? Ja Jums trūkst vajadzīgās naudas tagad, tad kā izskatīsies Jūsu finanses tikai dažas īsas nedēļas vēlāk? Kas notiks ar Jūsu finansēm, kad Jūs nomaksāsiet šo kredītu? Jums ir uzmanīgi jāizvērtē nākamā mēneša izdevumi, lai Jums nenāktos pieteikties vēl vienam kredītam. Tas apraksta parādu ciklu, kurā nonāk ļoti daudzi aizņēmēji, jo viņi nebija sagatavojušies kredītam.
  4. Vai es varu atļauties kredītu? Tas ir visbiežāk saistīts ar izmaksām. Bez naudas, šis kredīts rada arī stresu. Stress ietekmē Jūsu veselību. Apsveriet finanšu un veselības problēmas, kas var ilgt ilgāk nekā divu nedēļu kredīta termiņš, lai uzzinātu, vai Jūs varat atļauties izmantot šo kredītu bez tālākām sekām.
  5. Vai es esmu izvēlējies labāko aizdevēju šim darbam? Pēc tam, kad Jūs esat uzdevuši visus iepriekšējos jautājumus un esat nolēmuši, ka šis kredīts ir piemērots tieši Jums, speriet nākamo soli, lai atrastu labāko aizdevēju.

Ņemot ātro kredītu rēķinu apmaksai, jāsaprot, ka šis risinājums mazāk stingru raksturu var ievilināt augstāku izmaksu gūstā. Parasti lielāki telekomunikāciju vai elektroenerģijas rēķini rodas no neprasmes izmantot minētos pakalpojumus taupīgi, piemēram, izmantojot mobilos datus, kur pieejami arī wi-fi pieslēgumi, ekonomisko spuldžu vietā turpinot iegādāties vecā tipa kvēlspuldzes, pienācīgi nenosiltinot dzīvokli. Tāpat degvielas patēriņa pieaugums noteikti ir saistīts ar automašīnas remonta nepieciešamību. Novēršot iepriekš minētos naudas tērētājus, iespējams, zudīs caurā maisa efekts, kad sajūta liecina – tiek darīts viss, bet līdzekļi joprojām pazūd bez pēdām. Ātro kredītu varbūt būtu jāņem pavisam citai vajadzībai, proti, lai novērstu īstos naudas nepietiekamības cēloņus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.