Pilna servisa auto līzings

Pilna servisa auto līzings ir līzinga veids, kuru lielākoties izvēlas uzņēmumi, taču vairākas līzinga kompānijas, to piedāvā arī privātpersonām. Šis līzinga veids ļauj pilnībā izbaudīt braukšanas priekus aizmirstot par negaidītiem izdevumiem, kas radušies saistībā ar automašīnu.

Pilna servisa auto līzinga mēneša maksājumi ir ievērojami lielāki salīdzinājumā ar finanšu vai operatīvo līzingu, taču šajā cenā var būt iekļauti tādas ekstras kā:

  • OCTA un KASKO apdrošināšanas izmaksas,
  • 24 stundas diennaktī bezmaksas palīdzība,
  • Bezmaksas evakuators,
  • Riepu maiņas un to glabāšanas izdevumi,
  • Regulāras tehniskās apkopes,
  • Autoparka administrēšana,
  • Maiņas transportlīdzekli,
  • Automašīnas mazgāšanu u.c.

Pilna servisa auto līzings ir, kā auto noma, ko piedāvā dažāds auto nomas kompānijas visā pasaulē, taču jāatceras, ka izvēloties īrēt ilgtermiņā vienmēr ir izdevīgāk.

Uzņēmums izvēloties pilna servisa auto līzingu var neuztraukties par negaidītām izmaksām, kas varētu rasties automobilim salūzto, kā arī regulārajām izmaksām uzturot autoparku, glabājot ziemas un mainot riepas, administrējot apdrošināšanas gadījumus utt.

Pilna servisa auto līzings būs arī labs risinājums gadījumos, kuros uzņēmums dažādu iemeslu dēļ nevēlas palielināt savu pamatkapitālu, jo pilna servisa līzingā iegādātas – nomātas automašīnas netiek pieskaitītas pie uzņēmuma pamatkapitāla.

Tautā zināms teiciens, ka automašīnas īpašnieks ir laimīgs divos gadījumos, tad kad ir ticis pie auto un tad, kad ticis no tā vaļā, noformējot pilna servisa auto līzingu, šis teiciens vairs nav aktuāls, jo par dažādām ar auto saistītām problēmām vairs nav jādomā un atliek laiks citām, daudz svarīgākām lietām. Katrs uzņēmējs zina cik grūti ir tikt līdzi mūsdienu straujam dzīves ritamam un cik liela vērtība ir laikam, tāpēc, laiks, kas tiek ietaupīts nedomājot par auto remontu vai ziemas riepu maiņu ir zelta vērts un var tikts pārvērsts naudā, ieguldot to uzņēmuma attīstības plānošanā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.