Kredīta izmaiņu veikšana

Tiem, kuri veic sarunas par kredīta izmaiņām ar savu aizdevēju, šeit ir mani ieteikumi:

  1. Uzziniet Jūsu aizdevēja politiku

Kļūstiet zinoši un iepazīstieties ar sava aizdevēja kredītu izmaiņu politiku. Procentu likmju izmaiņām, ziniet, vai aizdevējs pieņem pieteikumu, pirms likme kļūst regulējama vai palielinās. Daži aizdevēji pieprasa, lai aizņēmējam būtu neveikti maksājumi vismaz trīs mēnešus, pirms tie pat pieņem pieteikumu par kredīta izmaiņām. Aizdevējiem bieži vien ir dažādas politikas aizņēmējiem, kuri vairs nevar maksāt sakarā ar darba zaudēšanu vai veselības problēmām.

  1. Uzziniet kredīta izmaiņu piedāvājumu, pirms sākat pārrunas

Pirms Jūs zvanāt un sniedzat visu savu informāciju, pieprasiet rakstisku kredīta izmaiņu piedāvājumu no Jūsu aizdevēja. Ja viņi ir gatavi Jums nosūtīt pieteikumu, Jūs redzēsiet, kāda informācija viņiem ir nepieciešama un kāda ir viņu politika. Jums tad būs laiks padomāt par Jūsu atbildēm un Jūs netiksiet piespiesti atbildēt pa telefonu. Turklāt, ja aizdevējiem ir īpaši veidotas pieteikumu veidlapas, pieteikumi, kas būs veidoti savādāk, tiks apstrādāti paši pēdējie.

  1. Saglabājiet vēsu prātu

Paturiet prātā, ka Jums ir darīšana ar nodaļu, kurā strādā cilvēki, kuri ir pārslogoti ar zvaniem no bēdīgiem aizņēmējiem, no kuriem katram ir viens un tas pats bēdīgais stāsts. Šie darbinieki kļūst nejūtīgi pret aizņēmēju vaimanām, turklāt, to darba devējs, aizdevējs, maina savu politiku un procedūras gandrīz katru dienu. Turklāt darbinieki ir noraizējušies, ka viņi zaudēs darbu, ja aizdevējs veiks papildus darba vietu samazinājumu. Viņiem pašiem var nākties zvanīt sava kredīta pārkreditēšanas nodaļai nākamnedēļ. Jūs esat noraizējies tikpat ļoti kā persona otrā galā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.