Kā netērēt naudu

Par laimi ir daudzi veidi, kā būt romantiskam un netērēt daudz naudas, tādēļ Jūs varat viegli atsvaidzināt Jūsu attiecības, neiztērējot veselu bagātību.

Nauda

Šeit ir dažas idejas:

  1. Izpētiet Jūsu priekštečus, vai, ja Jūs esat precējušies, izveidojiet ciltskoku kopā. Jūs izveidosiet atmiņas un uzzināsit daudz par otru pusīti. Ja Jums ir bērni, viņiem patiks redzēt ciltskoku, kad viņi kļūs vecāki.
  2. Pierakstiet visas lietas, kas Jums patīk Jūsu partnerī, un nosūtiet tās pa e-pastu. Jūsu otrajai pusītei tas patiks, it īpaši, ja viņam vai viņai ir bijusi slikta diena darbā. Ja tas ir pārāk daudz, nosūtiet e-kartiņu ar īsu mīlas vēstījumu.
  3. Uzrakstiet viņiem mīlas zīmīti vai mīlestības vēstuli. Nav nepieciešams mēģināt sacerēt dzejoli, bet, ja Jums ir radoša dvēsele, tas nenāks par skādi. Nolieciet šo zīmīti zem mīļotā spilvena vai palieciet zem vējstikla tīrītāja viņa/ viņas automašīnā.
  4. Gatavojiet kopā. Ja viens no Jums zina, kā, viņi var iemācīt otram. Ja Jums abiem nepadodas gatavošana, pat labāk. Centieties pagatavot kaut ko patiešām grūtu un sarežģītu, tikai lai radītu atmiņas. Ja Jūs vēl neesat precējušies, tas ir labs pārbaudījums, lai redzētu, cik labi Jūs strādājat kopā.
  5. Nopērciet mājdzīvnieku kopā. Mājdzīvnieks satuvina cilvēkus. Ja Jūs esat slinks, aizņemts, vai abi, iegādājieties zivis. Tās ir lētas, par tām nav tik daudz jārūpējas un tās darbojas tikpat labi. Augu audzēšana kopā arī derēs.
  6. Nopērciet kaut ko, par ko Jūsu partneris sapņoja, kad viņš vai viņa bija bērns, bet pie kā viņi nekad netika.
  7. Pārsteidziet savu mīļoto un aplieciniet savu mīlestību publiski. Pasakiet, cik ļoti Jūs mīlat Jūsu partneri vai laulāto savu vai viņu draugu priekšā. Tas būs īpaši efektīvi, ja Jūs nebūsiet neko tādu darījuši pirms tam.
  8. Dodieties dabā. Piecelties agri, lai vērotu saullēktu kopā; dodieties ārā un skūpstieties lietū (bet palieciet mājās, ja tas ir pērkona negaiss); guliet zālē un vērojiet mākoņus.

Dzīve ir pilna ar brīnišķīgām lietām. Izbaudiet tās kopā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.