Auto pārdošana

Audi salonsKādā brīdī katrs auto vadītājs plāno aizstāt savu esošo automašīnu ar jaunāku. Vienalga, vai Jūs plānojat iemainīt savu auto vai arī pārdot to privāti, ir lietas, ko Jums vajadzētu ņemt vērā, lai nodrošinātu labāko iespējamo rezultātu. Atcerieties, ka dīleri prognozē auto tirdzniecības vērtību, pamatojoties uz gandrīz identiskiem kritērijiem, ko izmanto privātie pircēji. Citiem vārdiem sakot, Jūsu interesēs ir sagatavot savu auto pārdošanai, lai tas būtu labākajā iesējamajā stāvoklī.

Pirmkārt, dodieties pie auto mehāniķa, lai tas apskatītu un novērtētu auto. Tas neļaus dīleriem vai privātajiem pircējiem apgalvot, ka auto ir dažādas neeksistējošas problēmas. Kad esat ieguvis apskates ziņojumu, Jums ir nepieciešams notīrīt visas auto virsmas, to izsūkt, notīrīt visus acīmredzamos traipus un iztukšot pelnu traukus. Tāpat iztukšojiet bagāžnieku, cimdu nodalījumu un visus citus glabāšanas nodalījumus.

Nekad neaizmirstiet uzpildīt visus šķidrumus, tajā skaitā un ne tikai motora eļļu un dzesēšanas šķidrumus, transmisijas un stūres pastiprinātāja šķidrumus utt. Daži ieteiktu papildināt bremžu eļļas tvertni, tomēr Jums ir jāapzinās, ka bremžu šķidrums pazeminās samazinoties bremžu klučiem; tas ir tāpēc, ka eļļa aizplūst tālāk bremžu sistēmā, lai aizpildītu atbrīvojušos telpu. Pilna bremžu tvertne kopā ar veciem bremžu klučiem norāda uz to, ka pārdevējs ir uzpildījis šķidrumu, lai pārdotu auto, tomēr ne vienmēr ir braucis ar automašīnu ar pilnām šķidruma tvertnēm.

Kad esat atsvaidzinājuši auto fizisko izskatu, Jums ir nepieciešams sagatavot īpašumtiesību sertifikātu un noskaidrot kredīta atlikumu, ja tāds ir. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais – izvietojiet reklāmu un atcerieties, jo plašāka ir Jūsu klientu bāze, jo lielāka iespēja Jums būs pārdot auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.