Auto līzings, lai nopirktu sev transportlīdzekli

Tā kā kredītu krīze turpinās un bankas paaugstina savus standartus, uzņēmumu īpašnieki un privātpersonas sāk apsvērt auto līzingu kā reālu transportlīdzekļa finansēšanas iespēju. Jā, neskatoties uz atkopšanos no finanšu krīzes, bankas vēl joprojām atrodas lielās grūtībās. Tā rezultātā ir kļuvis grūtāk un grūtāk iegūt kredītu no bankas, kas nozīmē, ka līzinga kompānijām ir nācies uzņemties transportlīdzekļu finansēšanas tirgu.

Ilgtermiņa biznesa un personīgā lietošana

Daudz uzņēmumu šobrīd izskata auto līzinga iespējas, jo tas samazina viņu izdevumus – ietaupot tūkstošiem eiro salīdzinājumā ar to, ko izmaksātu jaunu auto iegāde. Par fiksētu mēneša vai gada maksu viņi var izmantot automašīnu līdz līguma beigām – kad viņi atdod automašīnu līzinga kompānijai, kas parasti pārdod automašīnu.

Transportlīdzekļu līzings ir pieejams daudziem cilvēkiem, jo tam nav vajadzīga ķīla. Papildus tam, transportlīdzeklis pieder līzinga kompānijai, kas nozīmē, ka ir mazāks personīgais risks nelaimes gadījumos. Šī sistēma lieliski der abām iesaistītajām pusēm.

Var šķist nesaprotami, kā auto līzinga uzņēmumi kaut ko var nopelnīt, bet atbilde slēpjas patērētāju uzvedībā. Daži uzņēmumi vai privātpersonas vienmēr uzstāj uz jaunāko auto, un viņi būs ar mieru maksāt papildus, lai to saņemtu. Jauna auto iegāde ik pēc 6 mēnešiem nav šiem cilvēkiem iespējama, bet viņi joprojām vēlas jaunāko modeli – tādēļ viņi to iegādājas līzingā. Tie saņems jaunu līzinga līgumu ikreiz, kad viņi iegūs jaunu automašīnu – un vecais auto tiks pārdots. Tādā veidā, auto līzinga uzņēmumi var gūt peļņu no mainīgās klientu gaumes.

Līguma struktūra

Daži vairāk specializēti līzinga līgumi iekļauj arī auto apkalpošanu un remontu – lietotājam jāmaksā tikai benzīna izmaksas un apdrošināšana. Tas, protams, ir dārgāk, bet ir daudz labāk par citiem kredītiem, jo tie nodrošina augstāku pakalpojumu līmeni, savukārt standarta kredīti vienkārši sniedz vienreizēju finansējumu.

Tātad, ja Jūs esat noguris no sava vecā transportlīdzekļa vai vienkārši domājat par jauna auto iegūšanu, nemaksājot desmitiem tūkstošu eiro, auto līzings ir lielisks veids, kā iegūt auto par ļoti saprātīgu cenu.

One thought on “Auto līzings, lai nopirktu sev transportlīdzekli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.