Auto līzinga papildus izmaksas

Daudzi no mums domā, ka zemie auto līzinga maksājumi ir noteikti un automātiski. Lietas būtība ir tāda, ka pērkot auto līzingā Jūs patiešām saskarsieties ar daudzām papildus izmaksām un izdevumiem līzinga procesa dažādajos posmos.

Auto līzinga process

Līzinga procesa sākumā, Jums būs jāveic auto līzinga maksājums, kas tiek dēvēts par primo iemaksu, kura parasti ir no 10% – 20%, bet iespējams arī auto līzings bez pirmās iemaksas. Šis maksājums ir nepieciešams.

Auto noma

Viena auto maksa, ko Jums būs nepieciešams izpildīt, ir iegādes maksa, kas tiek dēvēta par administratīvo maksu vai komisijas maksu. Citi nomas maksājumi var būt reģistrācijas un citas izmaksas un valsts nodokļu maksājumi.

Auto līzinga termiņš

Jāpiebilst, ka līzinga termiņā Jums ir nepieciešams izpildīt visus auto līzinga maksājumu pienākumus. Jebkura neveiksme radīs soda maksas par maksājuma kavējumu. Arī jebkura auto līzinga līguma priekšlaicīga izbeigšana noteikti novedīs pie papildus soda maksām.

Cits par auto nomu

Visbeidzot, citi auto maksājumi, ko Jums var būt nepieciešams segt, ir maksas un sodi par lieko nolietojumu nodevas par zaudējumiem, kas varētu tikt nodarīti auto. Pēc līguma beigām, ja Jūs izvēlaties neiegādāties automašīnu, Jums būs jāmaksā vēl papildus maksa. Ir svarīgi, lai Jūs aizņemtos atbildīgi, jo auto līzings un auto noma ir līdzīgs paveids kredītam, kas attiecīgi ietver atbildību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.