Auto kredītu varianti

Neviens no vidusšķiras nevar atļauties samaksāt visu auto summu vienā piegājienā, lai iegādātos automašīnu. Labākajā gadījumā aizņēmējs var veikt pirmo iemaksu un saņemt pārējo summu ar kredīta palīdzību. Pirmās iemaksas summa ir atkarīga no tā, kādu kredīta veidu Jūs izvēlaties. Tas nozīmē, ka ir pieejami vairāki auto kredītu veidi: gan internetā, kā arī Jūsu bankā.

Lai gan Jūsu banka sniedz ierobežotas iespējas, Jūs varat atrast neierobežotu skaitu piedāvājumu no naudas aizdevējiem, kas darbojas internetā. Jūs varat pārbaudīt dažādus piedāvājumus, ko sniedz katrs aizdevējs un tad izvēlēties labāko. Auto kredītu procentu likmes atšķiras no aizdevēja un to sniegtajiem piedāvājumiem. Jūs varat lūgt aizdevēju sniegt savu piedāvājumu, vai arī Jūs varat izmantot bezmaksas kredīta kalkulatoru, kas pieejams lielākajā daļa tīmekļa vietņu.

Kredītu likmes ir atkarīgas no šādiem faktoriem:

  1. Summa, kam Jūs piesakāties. Tā neietver jebkādu avansa maksājumu, ko Jūs esat gatavs veikt. 100 procentu finansējuma gadījumā, procentu likme būs visaugstākā.
  2. Auto kredītu procentu likmes ir mazākas, ja tie tiek izmantoti kā ilgtermiņa kredīti. Kredīta termiņš. Kad Jūs piesakāties īstermiņa kredītam, kredīta summai tiek piemēroti procenti, kas pēc tam tiek sadalīti vienādās daļās. Tā kā maksājumu skaits ir mazāks, Jums ir jāveic augstāki maksājumi, bet tad Jūs ietaupāt uz procentiem, turpretim augstāka procentu likme tiek piemērota ilgākā laika posmā. Priekšrocība ir tā, ka, lai gan procentu likmes ir augstas, Jums ir jāmaksā mazāka summa katru reizi.

Lai pataupītu Jums galvassāpes, ko rada sarežģīti aprēķini, daudzas tīmekļa vietnes piedāvā kredītu kalkulatorus, lai Jūs varētu aprēķināt dažādus maksājumus par dažādiem kredītiem un dažādām kredītu summām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.