Atbildes par kredītiem pret auto

Dacia vieglais auto

Kredīti pret auto ķīlu ir kredītu iespēja plašam Latvijas iedzīvotāju lokam, kurā aizņēmēji var aizņemties nepieciešamo summu finanšu ārkārtas situācijām. Ar ērtiem un ātriem pakalpojumiem, šī alternatīva ir daudz savādāka nekā banku kredīti, tādēļ daudzi ir skeptiski par šiem kredītiem. Šeit ir 10 jautājumi, ko potenciālie aizņēmēji parasti uzdod par kredītiem.

  1. Kā kredīti pret auto ķīlu darbojas?

Kredīti pret auto ķīlu tiek piešķirti, balstoties uz aizņēmējam piederošā auto vērtību. Kredīta summa ir atkarīga no auto vērtības. Aizdevējs pārbauda transportlīdzekli un piešķir kredītu, ja tas ir pilnā aizņēmēja īpašumā.

  1. Vai tas ir kredīts pret ķīlu?

Kredīti pret auto ķīlu, atšķirībā no ātrajiem kredītiem, ir pilnībā nodrošināti. Pazīstami aizdevēji vienmēr sniegs aizņēmējam juridiskā līguma dokumentus ar sīki izklāstītiem pakalpojumiem, piedāvājumiem un saistītajiem noteikumiem. Tie arī piemin kredīta summu kopā ar veicamajiem maksājumiem.

  1. Kāda ir maksimālā kredīta summas robeža?

Maksimālā robeža ir atkarīga transportlīdzekļa tālākpārdošanas vērtības. Aizdevēji novērtē automašīnas tirgus cenu, pamatojoties uz marku, modeli, nobraukumu un gadu. Galvenokārt aizdevēji varētu piedāvāt 60% no auto vērtības kā kredītu.

  1. Vai man ir jānodod auto aizdevējam kredīta laikā?

Ja aizņēmējs piesakās kredītam, auto ir jāpārraksta aizdevējam CSDD, bet auto paliek aizņēmēja rīcībā, līdz kredīts tiek pilnībā nomaksāts, pēc tam aizdevējs pārraksta auto atpakaļ uz aizņēmēja vārda.

  1. Kā pieteikties kredītam?

Jūs varat pieteikties kredītam internetā. Ja Jums ir interneta pieslēgums, iesniedziet pieteikumu pie Jums pievilcīga aizdevēja.

  1. Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aizdevējs apstiprinātu manu pieteikumu?

Ar ierobežotām formalitātēm un vieglu pieteikšanos, kredīta piešķiršana noris daudz ātrāk. Jūsu pieteikums tiks apstiprināts dažu minūšu laikā, un naudu Jūs saņemsiet uzreiz pēc auto pārrakstīšanas aizdevējam (dienas laikā vienas bankas ietvaros).

  1. Kā es varu atrast uzticamu aizdevēju?

Ir svarīgi atrast uzticamu aizdevēju. To izdariet internetā! Izvēlieties plaši zināmus uzņēmumus, nevis nezināmus vai mazāk zināmus individuālos aizdevējus. Izpētiet uzņēmuma politiku un piedāvājumus pirms un pēc tam, kad aizpildāt pieteikumu. Pārbaudiet atsauksmes par aizdevēju, lai pārbaudītu to, ko iepriekšējie klienti ir teikuši par aizdevēju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.