Kredits365.lv ātrie kredīti

Kredit365.lv saviem klientiem ātros kredītus internetā, kuru saņemšana notiek 15 minūšu laikā no kredīta pieprasījuma apstiprināšanas. Lai saņemtu kādu no Kredit365.lv ātrajiem kredītiem nav nepieciešam ķīla un galvotājs, turklāt nav jāuzrāda izziņa no darbavietas. Kredīta pieprasīšanas un saņemšanas process ir vienkāršots līdz ar to formalitāšu noformēšana notiek ātri un bez lieku papīra kalnu aizpildīšanas.

Kas var pieteikties kredits365 ātrajiem kredītiem

Nauda

Kredit365lv ātrajam kredītam var pieteikties ikviena persona vecuma robežas no 21 līdz 65 gadiem. Saņemot aizdevuma pieteikumu, kura norādīta vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš, tiks vērtēta jūsu šī brīža maksātspēja un kredītvēsture.

Pirms aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas, jums būs jāveic reģistrācija un jāizveido savs konts aizdevēja mājas lapā. Aizņemoties atkārtoti, jums jāielogojas savā kontā un atkārtota reģistrācija nav jāveic.

Lai aizņemtos atbildīgi no Kredits365 atcerieties, ka šis ir īstermiņa aizdevums un paredzēts vien nelielu, neparedzētu izdevumu segšanai, līdz ar to kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām garš. Ja neesat pārliecināts, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt laikā, izvēlieties drošāku aizdevuma veidu, pretējā gadījumā, jums nāksies pārmaksāt par aizdevuma pagarināšanu. Ja tas neapmierina, tad ņemiet Kredits365 ilgtermiņa kredītu ar lielāku summu un atmaksājamo termiņu.

Atbildīga kredīta noformēšana  –  maksimāls rezultāts

Ātrie kredīti var palīdzēt visdažādākajās situācijās, tomēr tie būs efektīvi tikai tad, ja tos noformēsi ar atbildību. Pirms darījuma noslēgšanas:

  • Rūpīgi iepazīsties ar līguma noteikumiem;
  • Izvērtē savu maksātspēju

Uzņemies šīs saistības tikai tad, ja esi pārliecināts, ka aizdevums patiešām nepieciešams, un varēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

Aizdevums kopumā

Aizdevuma atmaksas termiņš un izsniegšanas laiks: Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti uz 30 dienām, kā to dod Kredits365. Tomēr, ja nepieciešama salīdzinoši liela naudas summa un zini, ka ar mēnesi aizdevuma atmaksai nepietiks, vari izvēlēties kredītu uz ilgāku laika posmu, piemēram, 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem. Ja aizdevums vajadzīgs steidzami, būtisks ir arī pieteikuma izskatīšanas un kredīta piešķiršanas laiks. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, tā izskatīšana notiks dažu minūšu laikā. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Tomēr jārēķinās – ja vēlies noformēt lielāku aizdevumu uz garāku termiņu, pieteikuma izskatīšanas laiks var būt  garāks. Kredits365 lielāks aizdevums nozīmē – ilgtermiņa kredītu. Lieliska ziņa, ka abi kredīti tiek izskatīti dažu minūšu laikā. Tā ir tikai viena no Kredits365 aizdevuma priekšrocībām.

Kredits7.lv ilgtermiņa kredīts

Kredits7.lv ilgtermiņa kredīts ir patēriņa kredīts, kura summas sasniedz 1500 eiro, bet atmaksas termiņš pat divi gadi. Ilgtermiņa patēriņa kredīts līdz 2 gadiem būs piemērots tiem, kam nepieciešamas lielākas naudas summas. Ja nepieciešama mazāka summa un ne tik liels termiņš, tad skat. Kredits7 ātro kredītu internetā.

Pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas jāveic vienreizēja reģistrācijas maksa 0,01 EUR apmērā, lai norādītu savu konta numuru, uz kuru tiks pārskaitīta iespējamā kredīta summa. Tikko reģistrētā informācija par klientu būs izvērtēta, aizdevējs nosūtīs uz norādīto tālruņa numuru īsziņu ar savu lēmumu par kredīta piešķiršanu un lietotāja ID un paroli, kas nodrošinās piekļuvi lietotāja profilam Kredits7.lv mājaslapā.

Visu ātro kredītu izmaksas un pielietojums

Tā kā šie kredīti neietver nekādu dokumentu aizpildīšanu vai ķīlu, tie ir ļoti ērti, tomēr līdz ar to tiem ir augstākas procentu likmes.  Jums ir pilnīga brīvība izmantot ātros kredītus dažādiem maziem īstermiņa mērķiem. Jūs varat iztērēt iegūtos līdzekļus, lai nomaksātu veselības pārbaudes rēķinus, elektrības rēķinus, auto apkopes vai tehniskās apskates rēķinus, mājas vai dzīvokļa īri, personīgām un svarīgām izmaksām un tā tālāk.

Atbildība

Ir svarīgi būt pilnībā informētam par visām iespējām, pirms Jūs izveidojat jebkāda veida parādu. Jums ir nepieciešams atbildīgi pārvaldīt savas finanses, lai izveidotu veselīgu finansiālo nākotni.

Ja Jūs esat labi informēts, pārvaldīt kredīta atmaksu un saglabāt tīru kredītvēsturi būs daudz vieglāk. Jūs nebūsiet iestrēdzis ar lielāku kredītu, nekā vēlējāties (un līdz ar to lielāku parādu). Jūs zināsiet tieši to, uz ko Jūs parakstāties.

Tirgotāji cenšas cik vien spēka, lai paplašinātu kredītu piedāvājumu, lai izskatītos, ka šie kredīti ir ērti un noderīgi visu veidu lietām. Patiesība ir tāda, ka dažādi kredīti ir piemēroti dažādiem mērķiem; nav viena kredīta, kas der visam un tāda nekad nebūs.

Piemēram, Jūs nekad neizmantotu vairākus ātros kredītus, lai finansētu mājokļa vai auto iegādi. Tas ir produkts, kas īpaši paredzēts, lai parūpētos par tiem, kam nepieciešama ātra nauda – tas nav ilgtermiņa risinājums.

Tātad, ja Jums ir nelieli izdevumi (bet tie nav tik nelieli, ka Jūs varat vienoties veikt maksājumu no savas nākamās algas – piemēram, simts eiro), tādā gadījumā Jūs varētu apsvērt ātrā kredīta izmantošanu.

kredits7 logoKredits7.lv ilgtermiņa kredīta pagarinājums nav iespējams. Ja kredīta ņēmējs nokavē maksājumu saskaņā ar atmaksas grafiku, kredīta ņēmējam jāmaksā nokavējuma procenti, kas norādīti kreditēšanas līguma speciālajos noteikumos. Nokavējuma procenti tiek aprēķināti, sākot ar pirmo dienu pēc kredīta apmaksas datuma.

Kredīta ņēmējs drīkst atteikties no kredīta 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Tādā gadījumā viņam jāziņo kredīta devējam šis lēmums, izmantojot e-pastu, iesniedzot atteikuma lūgumu personīgi rakstveidā kreditora birojā Rīgā, Ūdens ielā, LV-1007 vai nosūtot rakstveida atteikumu ierakstītā pasta vēstulē. Atteikšanās paredz atmaksāt pilnu kredīta summu, kā arī komisijas maksu par kredīta izmantošanu no kredīta līguma noslēgšanas dienas līdz dienai, kad kredīts atmaksāts. Iepriekšminētais jāizdara 30 dienu laikā no kredīta atteikuma brīža. Ja maksājums netiek veikts 30 dienu laikā, kredīta apmaksa jāveic atbilstoši kredīta līgumam.

Kredits 7 ir kredītu sniedzējs ar divu veidu kredītiem. Ja esiet pieņēmis lēmumu paņemt kredītu no kredits7, neaizmirstiet par atbildīgu aizņemšanos!