Kredītu salīdzināšana

NaudaIkvienam kredītu ņēmējam ir izdevīgi salīdzināt vairāku ātro kredītu piedāvājumus, kas tādā veidā palīdz tiem aizņemties pēc iespējas izdevīgāk. Katram kredītu ņēmējam ir savādākas vēlmes un vajadzības. Tie, kas vēlās aizņemties ilgtermiņa kredītu nekad neizvēlēsies ātrā kredīta aizdevumu, taču tie kredītu ņēmēji, kuriem būs nepieciešams ātrais kredīts, nekad neņems patēriņa kredītus.

Ātro kredītu salīdzināšana ir ļoti vienkārša. Svarīgākie kritēriji, pēc kuriem tiek salīdzināti ātrie kredīti, ir aizdevumu procentu likme, pēc iespējas ātrāka naudas saņemšana Jūsu kontā, vecuma ierobežojumi ātrajiem kredītiem, maksimālā aizdevuma summa, pirmais aizdevums bez procentiem, aktivizācijas maksa un maksimālā aizdevuma summa.

Katram cilvēkam ir savas vēlmes, piemēram citiem ir svarīgi, ka ātrā kredīta aizdevuma pagarināšanas maksa ir pēc iespējas zemāka. Ne visiem ātro kredītu ņēmējiem interesē tas, cik liela procentu likme būs aizdevuma pagarināšanai, jo liela daļa kredītu ņēmēji, kuri salīdzina ātros kredītus, parasti izvēlās aizdevumu, kuram ir viszemākie aizdevuma procenti. Tādā veidā ir iespējams ietaupīt vairāk naudu, jo Jums nebūs jāpārmaksā nesamērīgi liela naudas summa par ātrā kredīta aizņemšanos. Tieši tāpēc jau ir izveidotas ātro kredītu salīdzināšanas mājaslapas, kurās ir iespējams salīdzināt vairākus ātro kredītu aspektus, kas kopumā ļauj kredītu ņēmējiem labāk saprast to, kas viņiem ir nepieciešams un kāpēc labāk izvēlēties konkrēto ātrā kredīta aizdevumu.

Katrai ātro kredītu kompānijai šie dati ir mazliet atšķirīgi, tāpēc ir svarīgi tos salīdzināt pirms kredīta ņemšanas. Ja arī Tu velies aizņemties pašu izdevīgāko ātrā kredīta aizdevumu, tad salīdzinot šos kredītus, noteikti pievērs uzmanību kredītu kompānijām, kuras piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez procentiem. Tādā veidā Tev ir iespēja saņemt naudas summu apmēram 300 EUR uz veselu mēnesi. Tas ir īpaši izdevīgi tad, kad esi nonācis finansiālās grūtībās un paša spēkiem nespēj atmaksāt iekrājušos parādus, ikmēneša maksājumus vai pavisam vienkārši nespēj segt dažādus citus izdevumus.

Salīdzini un aizņemies atbildīgi!

Par kredītiem

Cilvēkiem samazinot savus ikmēneša parādus, vai ātrie kredīti joprojām būs nozīmīgs alternatīvs finanšu variants? Ir daudzas mājsaimniecības, kas koncentrē pūles uz parādu samazināšanu, akciju tirgus cenas ir pieaugušas un hipotekāro parādu pieprasījums ir nedaudz samazinājies, vai tās ir zīmes, kas liecina par ātro kredītu popularitātes samazināšanos?

Ja esat nolēmis samazināt savu vajadzību pēc ātrajiem kredītiem, ir svarīgi pārņemt kontroli pār savām finansēm un izveidot budžeta plānu, ko Jūs varat viegli ievērot.

Ātros kredītus parasti izmanto tad, ja nav pietiekami daudz naudas bankā, lai segtu finanšu vajadzības līdz nākamajai algas dienai. Ja mājsaimniecībai ir mazāk parādu, tas būtu loģiski, ka vajadzība pēc ātras naudas varētu samazināties. Ir svarīgi faktori, kas attiecas uz šo pieņēmumu. Galvenokārt, mājsaimniecībai būtu jābūt finanšu plānam, pareizām budžeta plānošanas prasmēm, kā arī tēriņu ierobežošanai.

Viena no visbiežākajām ārkārtas situācijām ar ko cilvēki saskaras, ir auto problēmas. Auto ir svarīgs un daudziem bez tā nav iespējas tikt uz darbu. Diemžēl auto remonts var būt ļoti dārgs un daudzi cilvēki var palikt bez auto tādēļ, ka viņiem nav pietiekami daudz naudas, ko samaksāt mehāniķim par auto remontu. Par laimi, ātro kredītu aizdevēji var palīdzēt cilvēkiem segt iztrūkumu starp ietaupījumiem un izmaksām, lai salabotu automašīnu. Piesakoties ilgtermiņa ātrajam kredītam, aizņēmējs gūst iespēju atmaksāt kredītu ilgākā laika periodā un ātri salabot savu auto.

Galvenais ir veikt izmaiņas savā budžetā un savā dzīvesveidā. Lai arī daudzi no mums var teikt, ka nav mēs nevaram samazināt savus tēriņus, bieži vien tā nav taisnība. Kad mēs domājam, ka mēs nevaram dzīvot bez kaut kā, mēs attaisnojam mūsu pirkumus un izdevumus. Zemāk ir tikai daži veidi, kā Jūs varat pārstrukturēt Jūsu ikmēneša izdevumus, ietaupīt naudu, un, cerams, izveidot ārkārtas kontu turpmākiem neparedzētiem izdevumiem:

* Pārdot savu auto * pārvērtēt savu mobilo rēķinu * reorganizēt parādus * samazināt TV rēķinu * atteikties no dārgām precēm * iegādāties preces vairumā…

Rūpīgi apsveriet, kā Jūs varat veikt izmaiņas savos izdevumos un ko no Jūsu pirkumiem Jums nemaz nevajag. Jūs varat būt pārsteigts par to, cik daudz Jūs patiesībā varat ietaupīt.

Kā netērēt naudu

Par laimi ir daudzi veidi, kā būt romantiskam un netērēt daudz naudas, tādēļ Jūs varat viegli atsvaidzināt Jūsu attiecības, neiztērējot veselu bagātību.

Nauda

Šeit ir dažas idejas:

  1. Izpētiet Jūsu priekštečus, vai, ja Jūs esat precējušies, izveidojiet ciltskoku kopā. Jūs izveidosiet atmiņas un uzzināsit daudz par otru pusīti. Ja Jums ir bērni, viņiem patiks redzēt ciltskoku, kad viņi kļūs vecāki.
  2. Pierakstiet visas lietas, kas Jums patīk Jūsu partnerī, un nosūtiet tās pa e-pastu. Jūsu otrajai pusītei tas patiks, it īpaši, ja viņam vai viņai ir bijusi slikta diena darbā. Ja tas ir pārāk daudz, nosūtiet e-kartiņu ar īsu mīlas vēstījumu.
  3. Uzrakstiet viņiem mīlas zīmīti vai mīlestības vēstuli. Nav nepieciešams mēģināt sacerēt dzejoli, bet, ja Jums ir radoša dvēsele, tas nenāks par skādi. Nolieciet šo zīmīti zem mīļotā spilvena vai palieciet zem vējstikla tīrītāja viņa/ viņas automašīnā.
  4. Gatavojiet kopā. Ja viens no Jums zina, kā, viņi var iemācīt otram. Ja Jums abiem nepadodas gatavošana, pat labāk. Centieties pagatavot kaut ko patiešām grūtu un sarežģītu, tikai lai radītu atmiņas. Ja Jūs vēl neesat precējušies, tas ir labs pārbaudījums, lai redzētu, cik labi Jūs strādājat kopā.
  5. Nopērciet mājdzīvnieku kopā. Mājdzīvnieks satuvina cilvēkus. Ja Jūs esat slinks, aizņemts, vai abi, iegādājieties zivis. Tās ir lētas, par tām nav tik daudz jārūpējas un tās darbojas tikpat labi. Augu audzēšana kopā arī derēs.
  6. Nopērciet kaut ko, par ko Jūsu partneris sapņoja, kad viņš vai viņa bija bērns, bet pie kā viņi nekad netika.
  7. Pārsteidziet savu mīļoto un aplieciniet savu mīlestību publiski. Pasakiet, cik ļoti Jūs mīlat Jūsu partneri vai laulāto savu vai viņu draugu priekšā. Tas būs īpaši efektīvi, ja Jūs nebūsiet neko tādu darījuši pirms tam.
  8. Dodieties dabā. Piecelties agri, lai vērotu saullēktu kopā; dodieties ārā un skūpstieties lietū (bet palieciet mājās, ja tas ir pērkona negaiss); guliet zālē un vērojiet mākoņus.

Dzīve ir pilna ar brīnišķīgām lietām. Izbaudiet tās kopā.

Īstermiņa aizdevumi no interneta

Katrs no mums līdzsvaro savu ikdienas dzīvi atbilstoši savām prasībām ar ierobežoto ienākumu avotu. Dažreiz, pēkšņa un neparedzēta finanšu krīze var izjaukt visu mēneša budžetu un aizņēmējiem ir nepieciešams iegūt ātru naudu, lai risinātu radušos finanšu sarežģījumus. Ātrie aizdevumi var būt vispiemērotākais risinājums šādās situācijās, kur aizņēmēji var saņemt tūlītēju naudu tieši savā bankas kontā bez liekas kavēšanās.

Kas ir šie aizdevumi?

Eiro centi

Ātrie aizdevumi ir īstermiņa aizdevumi, kas sastāv no nelielas naudas summas, kas tiek piešķirta aizņēmējam uz īsu atmaksas termiņu. Pirmais aizdevums tiek aizdots bez procentiem. Tas nozīmē, ka nekavējot aizdevuma atmaksu, nāksies atmaksāt tikai tik, cik aizņēmāties. Senāk šis aizdevums bija pazīstams, kā pirmais kredīts bez maksas, bet tagad to sauc par pirmo aizdevumu bez procentiem un līdzīgi.

Kā tie darbojas?

Vairāki aizdevēji piedāvā savus pakalpojumus internetā un sniedz īstermiņa aizdevumus cilvēkiem, kad tiem ir izmisīgi nepieciešama nauda. Aizņēmējam tikai ir nepieciešams aizpildīt aizdevuma pieteikuma veidlapu, kurā jāievada personīgā un nodarbinātības informācija. Aizdevuma summa ir atkarīga no aizņēmēja vajadzībām, kā arī ikmēneša ienākumiem un tā svārstās no 10 līdz 3000 €, bet pirmajās reizēs mazāk, jo tas ir iepazīšanās piedāvājums. Lai saņemtu lielās summas, ir svarīga aizņēmēja kredītvēsture, ienākumi un uzticamība, ko izvērtē pats aizdevējs.

Atmaksas kārtība

Aizdevumi ir jāatmaksā noteiktajā laikā, lai izvairītos no parādu piedziņas. Ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, piemaksājot aizdevējam noteiktu papildus summu. Tomēr no tā ir jāizvairās, jo tas rada tikai papildus izdevumus. Pagarināšanas maksa ir tāda, kā atkārtota aizdevuma likme par izvēlēto termiņu. Ja Jūs esat paņēmis ātro aizdevumu par summu 200 eiro uz 30 dienām, kura izmaksas varētu būt ap 20 eiro, tad pagarināšanas maksa uz vienu mēnesi būs tādi pati, bet ja vairāk, tad Jūs esiet izvēlējies dārgu aizdevēju
Izvēlieties pazīstamu uzņēmumu:

Aizņēmējiem ir jāizvēlas plaši zināmi aizdevēji, kas ir likumīgi. Aizdevējus ir viegli atrast internetā, taču pirms pieteikšanās aizdevumam ir nepieciešams pārliecināties par aizdevēja likumību. Tāpat ir jāmeklē aizdevējs, kas piedāvā labāko iespējamo risinājumu un zemu procentu likmi. Pirmajā reizē tas būtu aizdevējs, kurš piedāvā pirmo aizdevumu bez pārmaksas jeb procentiem, lai būtu iespējams atdot paņemto summu – bez procentiem!
Cilvēki, kuriem ir nepieciešama ātro aizdevēju palīdzība, var to iegūt internetā jau dažu stundu laikā. Šie aizdevumi var būt izdevīgi, bet aizņēmējiem ir jāmēģina aizņemties, pēc iespējas mazāka aizdevuma summa, lai to varētu viegli atmaksāt sevis izvēlētajā atmaksas periodā!