Kā iegādāties perfektu auto

Perfektu auto var iegādāties ātri un ērti. Jums tikai atliek salīdzināt auto kredītu līzingu piedāvājumus internetā, lai saņemtu auto līzingu ātrāk un drošāk.

Nosakiet ierobežojumus

Brīvdienas pārvērš gudrus pircējus par impulsīviem pircējiem. Tātad budžets šajā sezona ir ļoti svarīgs. Novērtējiet savu finansiālo situāciju un atlieciet noteiktu summu automašīnas iegādei vai apsveriet izdevumus svētku svinībām, kā arī ņemiet vērā citas nākotnes izmaksas, piemēram, skolas maksas, kāzu izmaksas u.c.

Pārbaudiet auto

Steigā, lai palielinātu savus pārdošanas apjomus, pārdevēji var mēģināt Jums pārdot jebko. Tātad, izvēlieties auto gudri. Neaizmirstiet veikt izmēģinājuma braucienu. Ja Jūs izvēlaties lietotu automašīnu, meklējiet auto ar pilnu īpašumtiesību sertifikātu, kā arī palūdziet uzticamam mehāniķim apskatīt auto.

Piesakieties auto kredītam

Ir vairāki auto finansēšanas uzņēmumi internetā, kas nodrošina ērtu auto kredītu līzingu piešķiršanas procesu. Jums tikai jāaizpilda vienkārša auto kredīta pieteikuma veidlapa un jāiesniedz tā aizdevēja mājas lapā. Ja auto līzings tiks apstiprināts, uzņēmuma pārstāvis ar Jums sazināsies.

Atcerieties pārbaudīt aizdevēja reputāciju. Jūs varat sazināties ar uzņēmumu un apspriest savas vēlmes, pirms kredīta pieteikuma iesniegšanas.

Pārbaudiet GPL, jo tas ir labākais veids, kā salīdzināt kredīta izmaksas, nekā ikmēneša maksājumi. Neizvēlieties auto kredītu ar zemiem ikmēneša maksājumiem un ilgāku termiņu, jo Jums būs jāmaksā vairāk par kredīta procentiem.

Jums ir jābūt godīgam, iegādājoties auto. Tātad, neveiciet impulsīvu pirkumu. Izmantojiet šo auto finansēšanas ceļvedi.

Apsveriet ilgtermiņa izmaksas. Nauda, ko Jūs tērējat par Jūsu auto, nebūs vienreizējs maksājums. Apsveriet dažādus citus faktorus, piemēram, regulāro apkopi un rezerves daļas, reģistrāciju un auto apdrošināšanas izmaksas. Jūs varat iegūt diezgan labu priekšstatu internetā par to, ko Jums vajadzētu tērēt par Jūsu automašīnu regulāri, pirms Jūs nolemjat to iegādāties.

Kia

Izbaudiet brīvdienas ar savu jauno auto!

Pirms pieteikšanās kredītam

Ir ļoti svarīgi uzdot sev dažus svarīgus jautājumus, pirms pieteikšanās kredītam internetā vai jebkur citur.

Kredīts caur telefonu

  1. Vai man tiešām ir nepieciešams šis kredīts? Kredīta summa ir tikai daži simti eiro. Vai es tiešām esmu tik bezcerīgā finansiālajā situācijā, ka es nevaru pagaidīt līdz algai? Vai pirmais kredīts bez procentu pārmaksas atrisinās manu problēmu?
  2. Vai man ir kādi citi resursi, ko es varētu izmantot? Pirms mēģināt pieteikties ātrajiem vai SMS kredītiem, izsmeliet visus savus resursus. Varbūt ir citi alternatīvi naudas avoti, kas var palīdzēt aizņemties bez procentiem un noteikta atmaksas grafika.
  3. Vai es esmu finansiāli gatavs uzņemties papildus izmaksas? Ja Jums trūkst vajadzīgās naudas tagad, tad kā izskatīsies Jūsu finanses tikai dažas īsas nedēļas vēlāk? Kas notiks ar Jūsu finansēm, kad Jūs nomaksāsiet šo kredītu? Jums ir uzmanīgi jāizvērtē nākamā mēneša izdevumi, lai Jums nenāktos pieteikties vēl vienam kredītam. Tas apraksta parādu ciklu, kurā nonāk ļoti daudzi aizņēmēji, jo viņi nebija sagatavojušies kredītam.
  4. Vai es varu atļauties kredītu? Tas ir visbiežāk saistīts ar izmaksām. Bez naudas, šis kredīts rada arī stresu. Stress ietekmē Jūsu veselību. Apsveriet finanšu un veselības problēmas, kas var ilgt ilgāk nekā divu nedēļu kredīta termiņš, lai uzzinātu, vai Jūs varat atļauties izmantot šo kredītu bez tālākām sekām.
  5. Vai es esmu izvēlējies labāko aizdevēju šim darbam? Pēc tam, kad Jūs esat uzdevuši visus iepriekšējos jautājumus un esat nolēmuši, ka šis kredīts ir piemērots tieši Jums, speriet nākamo soli, lai atrastu labāko aizdevēju.

Ņemot ātro kredītu rēķinu apmaksai, jāsaprot, ka šis risinājums mazāk stingru raksturu var ievilināt augstāku izmaksu gūstā. Parasti lielāki telekomunikāciju vai elektroenerģijas rēķini rodas no neprasmes izmantot minētos pakalpojumus taupīgi, piemēram, izmantojot mobilos datus, kur pieejami arī wi-fi pieslēgumi, ekonomisko spuldžu vietā turpinot iegādāties vecā tipa kvēlspuldzes, pienācīgi nenosiltinot dzīvokli. Tāpat degvielas patēriņa pieaugums noteikti ir saistīts ar automašīnas remonta nepieciešamību. Novēršot iepriekš minētos naudas tērētājus, iespējams, zudīs caurā maisa efekts, kad sajūta liecina – tiek darīts viss, bet līdzekļi joprojām pazūd bez pēdām. Ātro kredītu varbūt būtu jāņem pavisam citai vajadzībai, proti, lai novērstu īstos naudas nepietiekamības cēloņus.