Tavām iespējām un vajadzībām

Interneta vidē ir pieejamas neskaitāmas kompānijas, kas piedāvā dažāda apmēra, izdevīgus aizdevumus. Bet kur aizņemties pret auto ķīlu vai lai iegādātos jaunu mašīnu? Ieskaties kompānijas piedāvājumu klāstā un nepieciešamības gadījumā izmanto šīs kompānijas pakalpojumus.

Ērti, droši un uzticami finansu risinājumi

 • Piedāvā dažāda apmēra kredītus pret autotransporta ķīlu. Ir iespējams saņemt 70% no tā vērtības;
 • Zemas procentu likmes ikvienam kredītam;
 • Transporta līdzeklis paliek Tavā lietošanā;
 • Individuāla pieeja katram klientam – kompānijas klientu speciālisti Tev palīdzēs ikvienā jautājumā;
 • Droši, ātri un maksimāli izdevīgi ikvienam klientam;
 • Operatīva palīdzība finansiālo problēmu risināšanā – individuāla pieeja katram klientam;
 • Tiesības pirms termiņa dzēst kredītu bez liekiem sarežģījumiem – ieskaties jau tūlīt autososcredit.lv kredītu piedāvājumos;
 • Papildsummas saņemšanas iespēja korektu kredītsaistību izpildes gadījumā;
 • Draudzīgi un atsaucīgi klientu menedžeri vienmēr Tev palīdzēs un piedāvās pašus labākos, izdevīgākos nosacījumus un finansu risinājumus;
 • Kompānija lojāli izskatīs Tavu kredītvēsturi un piedāvās piemērotāko risinājumu;
 • Jāatzīmē, ka uzņēmums piedāvā labākos kreditēšanas nosacījumus Latvijā un ieņem līderpozīcijas   kreditēšanā  pret transportu un nekustamo īpašumu, kā arī patēriņa kredītu jomā;
 • Kompānijas galvenais mērķis ir radīt Tev pēc iespējas labvēlīgākus apstākļus, atbilstošus tā ikdienišķām vajadzībām un finansiālām iespējām;
 • Garantē, ka klienti vienmēr tiks apkalpoti vislabāk un tiks piedāvāti pēc iespējas izdevīgāki līguma nosacījumi;
 • Piedāvā labos līguma nosacījumus gan privātpersonām, gan uzņēmējiem. Pastāvīgiem kompānijas klientiem ir pieejamas īpaši izdevīgas atlaides.

Vai Jums ir bail no kredītiem pret auto ķīlu?

Ir daudzi cilvēki, kuriem ir maldīgi uzskati par kredītiem pret auto ķīlu. Šie kredīti ir ērti pieejami kredīti, kas palīdz tiem, kam ir nepieciešama ātra nauda. Šie kredīti nav veidoti apkrāpšanai, un tie nepiedāvā naudu par brīvu. Tie mēģina palīdzēt tiem, kam ir vajadzīga finanšu palīdzība. Diemžēl, daudzi cilvēki nonāk sarežģītā situācijā, kad viņu automašīna tiek atsavināta, jo viņi nevar laicīgi veikt kredīta atmaksu. Tādēļ šie kredīti ir jāuztver nopietni un tie var sniegt lielisku finanšu palīdzību.

Kas bieži notiek šādos gadījumos

Vienošanās var likties diezgan vienkārša, bet daži cilvēki joprojām nespēj to izpildīt, kā tas vajadzīgs. Piemēram, daudzos gadījumos transportlīdzeklis tiek atsavināts, jo aizņēmējs nespēj veikt vairākus kredīta maksājumus. Jūs nevarat izlaist vairākus ikmēneša maksājumus un sagaidīt, ka varēsiet paturēt savu transportlīdzekli. Tas ir tāpat kā ar hipotēku. Jūs nevarat neveikt savus hipotekāros maksājumus vairākus mēnešus un sagaidīt, ka Jūs vēl varēsiet turpināt dzīvot savā mājā.

Atklāti par kredītu pret auto

Golf riepa

Kredīts pret auto ķīlu var būt atbilde uz Jūsu finanšu jautājumiem. Tas notiek ar visiem, kad Jūs mēģināt veidot ikmēneša budžetu un plānot ikmēneša ienākumus un tēriņus, cik vien labi Jūs to varat, bet tas neizdodas tā, kā Jūs to iecerējāt. Ir svarīgi izveidot budžetu un vēl svarīgāk ir to ievērot. Diemžēl, dažreiz tas, kas strādā uz papīra, nestrādā reālajā dzīvē, jo jebkādas negaidītas finanšu situācijas var izbojāt finanšu plānu. Jums jāsaprot, ka kredīts ir nopietna atbildība. Ievērojiet visus nosacījumus, izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt un kredīts pret auto ķīlu liekas raizes nesagādās, bet palīdzēs atrisināt naudas problēmas.

Izdevīgs risinājums dažādās situācijās

Kredīts jāatmaksā līgumā noteiktā termiņā, tomēr to iespējams izdarīt arī pirms tā bez jebkādām soda sankcijām. Tātad, ja ir vēlme visu kredīta summu atmaksāt uzreiz, iespējams to darīt, tādā veidā ietaupot procentos aprēķināto naudas summu.

Kur aizņemties naudu?

Golf riepaCilvēki bieži saskaras ar finansiālām problēmām savā dzīvē, un viņi meklē alternatīvas kredītu veidā. Tas ir vienkāršs veids, kā viegli iegūt naudu, un kredītu var vēlāk atmaksāt pa daļām, pamatojoties uz procentu likmi. Kredīti pret auto ķīlu ir kļuvuši populāri pēdējā laikā, jo tie palīdz iegūt apstiprinājumu 60 minūšu laikā. Kredīti pret auto ķīlu tiek piešķirti transportlīdzekļu īpašniekiem, kuriem ir steidzami nepieciešama papildus nauda. Tie tiek izsniegti pret transportlīdzekļa vērtību, un īpašnieks var paturēt transportlīdzekli, tomēr tā īpašumtiesības ir jāpārraksta uz aizdevēja vārda.

Vēl viens veids, kā iegūt vieglu naudu, ir, piesakoties ātrajiem kredītiem, kuru piešķiršanai nav nepieciešami nekādi dokumenti un kas tiek apstiprināti uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas. Pieejamā kredīta summa nebūs tik augsta kā kredītiem pret auto ķīlu, bet tie tiek apstrādāti un piešķirti ar 10-30 minūšu ātrumu. Tās ir divas labākās alternatīvas cilvēkiem, kuriem nepieciešama ātra nauda.

Salīdzinot ar citām finanšu iespējām, ātrie un SMS kredīti ir vieglāk pieejami un nauda tiek piešķirta uzreiz. Aizņēmēji parasti var pieteikties kredītam internetā un saņemt naudu savā kontā jau 15 minūšu laikā.

Kad laiki ir grūti un Jūs esat nonācis nelāgā finanšu situācijā, Jūs varat apsvērt pieteikšanos kredītam pret auto ķīlu. Tā, iespējams, ir atbilde, ko Jūs meklējat. Kredīti pret auto ķīlu piedāvā naudu pret Jūsu auto, kas ir, vai nu atmaksāts vai gandrīz atmaksāts. Tas ļauj izvairīties no sarežģītu un ilgu kredītu pieteikumu aizpildīšanas un tad ilgas atbildes gaidīšanas.

Ja Jūs piesakāties kredītam internetā, Jūs varat pabeigt savu pieteikumu Jūsu mājās internetā. Atbildes laiks ir minimāls. Tad viss, kas Jums jādara, ir jādodas uz CSDD un jāpārraksta savs auto uz aizdevēja vārda.

Dzīvei ir kāpumi un kritumi, un Jūs var piemeklēt dažādas finanšu neveiksmes: kavēti komunālie maksājumi,  īre par dzīvokli, steidzams maksājums un tamlīdzīgi. Jūs esat vienmēr bijusi persona, kas plāno budžetu un sagatavojas ārkārtas situācijām, bet ir reizes, kad izdevumu ir pārāk daudz. Atbrīvojieties no tiem. Veiciet soli ceļā uz finanšu stabilitāti un sazinieties ar kādu no auto kredītu aizdevējiem.

Kad Jūs piesakāties šāda veida kredītam, Jums tiks lūgts Jūsu auto modelis un gads un vērtība. Jums būs nepieciešams sniegt informāciju par sevi. Labākais ir tas, ka Jūs varēsiet turpināt lietot savu auto visā kredīta atmaksas laikā.

Kad laiki ir grūti un Jūs nezināt, kā lai tiek ārā no sarežģītas finanšu situācijas, Jums ir iespēja saņemt atbalstu, kas Jums ir nepieciešams, lai savestu savas finanses kārtībā. Jūs varat parūpēties par saviem pienākumiem un atbildību. Izmantojot interneta piedāvātās ērtības, Jūs varat pieteikties kredītam, pat neizejot no mājām.

Ja Tev pieder auto vai vēlies to iegādāties

Dzīvē nereti var rasties dažādas neparedzētas situācijas un tieši automašīna ir noderīga ikvienam. Kompānija avtokredit.lv Tavām velmēm un vajadzībām piedāvā dažādus finansu risinājumus. Ieskaties un uzzini vairāk jau tūlīt – netērē laiku citām lietām, aizņemies vai izmanto lombarda pakalpojumus no avtokredit.lv.

Avtokredit.lv auto lombards – piepildi jau sen kārotās vēlmes un vajadzības. Tomēr esi saprātīgs un izmanto šo pakalpojumu, ja nav citas aizņemšanās iespējas –

 • Lombarda pakalpojumi pieejami līdz pat 80% no auto vērtības;
 • Ir iespējams saņemt salīdzinoši lielāku naudas summu, ja Tavs auto tiks novietots uz “EVROKREDIT” uzņēmuma apsargātas stāvvietas;
 • Kredīta termiņš līdz 5 gadiem;
 • Izvēloties kredītu “Auto lombards” maksimālais kredīta termiņš var būt līdz 5 gadiem;
 • Kredīta dzēšana termiņa beigās – katru mēnesi jāveic tikai procentu maksājumi. Pilna kredīta summas atmaksa ir iespējama tikai kredīta termiņa beigās;
 • Avtokredit.lv kredīta līguma noformēšana aizņems ne vairāk kā 2 stundas – nepieciešamības gadījumā saņemsiet naudu ātri, ērti un droši.

Savukārt, ja Jums ir sava automašīna un nepieciešams izdevīgs finansu risinājums – ieskaties Avtokredit.lv Kredīts pret auto ķīlu pakalpojumā –

 • Kredīta saņemšanas brīdī – auto paliek Tavā rīcībā;
 • Aizdevums pieejams līdz pat 50% no auto vērtības;
 • Ir iespējams saņemt mazāku naudas summu un auto paliks Tavā rīcībā un lietošanā;
 • Šī kredīta termiņš ir līdz 5 gadiem;
 • Izvēloties kredītu pret auto ķīlu maksimālais kredīta termiņš var būt līdz 5 gadiem.
 • Ikmēnesi jāmaksā tikai procentu maksājumi. Pilna kredīta summas atmaksa tikai kredīa termiņa beigās.
 • līguma noformēšana aizņems ne vairāk kā 2 stundas;
 • turklāt to ir iespējams ļoti ērti pieteikt internetā. Avtokredit.lv piedāvā noformēt aizdevumu termiņā līdz pat 5 gadiem. Sazināties ar firmas pārstāvjiem ir iespējams internetā.

Avtokredit.lv piedāvā mūsdienīgu, ērtu un ikvienam viegli pieejami klientu apkalpošanas servisu – uzzinu visu par aizņemšanos u.c. piedāvājumiem Avtokredit.lv mājas lapā jau tūlīt –

 • Izmanto online kalkulatoru Avtokredit.lv mājas lapā un aprēķini visas finanses jau tūlīt – gan lai izmantotu auto lombarda, gan kredīta pret auto ķīlu piedāvājumus;
 • Piesakies online konsultācijai un noskaidro radušos jautājumus Avtokredit.lv pakalpojumos;
 • Vēl ērtākai saziņai ar Avtokredit.lv izmanto šīs kompānijas pakalpojumu – Atzvanīs;
 • Turklāt, jāuzsver, ka situācijās, kad automašīna paliek pie pakalpojumu sniedzēja – vari ātrā laikā saņemt 80% no tās tirgus vērtības; paturot transportlīdzekli lietošanā, vari saņemt 50% no tās vērtības kredītā.

Jāuzsver, ka Avtokredit.lv kredīts pret auto ķīlu vai auto lombards ir pareizā izvēle, ja steidzami nepieciešama nauda, bet nav citu mantu, ko ieķīlāt. Tas atšķiras no, piemēram, mantu ieķīlāšanas lombardos, jo ir iespējams paturēt auto savā lietošanā. Izvēloties šo kredīta veidu, vari saņemt lielāku kredītu pret savu automašīnu nekā, piemēram, lombardā, jo ir kompānijas, kas specializējas kredīta pret auto ķīlu izsniegšanā, tādēļ piedāvājot aizdevumus ar lielāku summu.

Aizņemies no Avtokredit.lv īpaši atbildīgi

Pirms piesakies aizdevumam – rūpīgi izlasi līguma noteikumus, jo var gadīties, ka automašīna nav vienīgais, ko vari zaudēt, pat ja aizņemies ar ķīlu. Aizdevums ar ķīlu tiek pamatoti uzskatīts par drošāku aizdevumu, taču tas nenozīmē, ka nav jāievēro aizdevuma līguma noteikumi. Atceries, ka šis ir aizdevums – Tu savu auto ar šo kredīta veidu nebūsi pārdevis, bet gan ieķīlājis. Kredītmaksājumi jāveic laikus –  to summa nedrīkst pārsniegt 30% no Taviem ikmēneša ienākumiem.

Kā saņemt auto sos credit aizdevumu?

Ērti un viegli no jebkuras vietas Latvijā, piesakies jau tūlīt.

 • Pieteikuma iesniegšana – ātri un ērti aizpildi kredīta pieteikuma veidlapu un darba dienas laikā saņemsi atbildi par kredīta piešķiršanu, pozitīvas atbildes gadījumā vēlamo kredītu saņemsi 10 – 15 minūšu laikā no aizdevuma pieteikšanas brīža;
 • Kredītlīguma slēgšana – jāatzīmē, ka visu dokumentu noformēšanai Tev būs nepieciešamas tikai 60 minūtes. Tas ir daudz ātrāk un ērtāk nekā izmantojot banku u.c. kompāniju piedāvājumus;
 • Naudas saņemšana – svarīgi minēt, ka nauda tiek pārskaitīta uz Tavu bankas kontu pēc komercķīlas reģistrācijas apstiprinājuma;
 • Jāatzīmē, ka automašīnas tehniskā pase netiek mainīta, jo auto paliek uz Tava vārda;
 • Svarīgi minēt, ka Tu nevari pārdot automašīnu kamēr komercķīla nav noņemta;
 • Kā arī automašīnu ir aizliegts izvest no Latvijas;
 • Pirms šī pakalpošanas jārēķinās, ka būs papildus izdevumi – tev būs jāsedz valsts nodeva, CSDD nodeva, kā arī obligāta nodeva, kuru ir jāsamaksā Uzņēmumu Reģistram pieteikuma iesniegšanas brīdī, sastāda 70EUR. Visbiežāk šī summa tiek ieturēta no aizdevuma summas.

Autososcredit.lv ir noteikusi papildus prasības, kam jābūt Tavam auto – ievēro un aizņemies tik, cik nepieciešams –

 • Uz auto nedrīkst būt uzlikts arests vai aizliegums no trešās personas, kā arī uz līguma parakstīšanas brīdi, visi sodi, kas ir uz transportlīdzekļa ir jānomaksā. Pretējā gadījumā komercķīlas reģistrācijas pieteikums netiks akceptēts, un Autososcredit.lv ir piestādīs Tev rēķinu par radītajiem izdevumiem;
 • Kā arī tehniskai apskatei jābūt derīgai ne mazāk par 2 mēnešiem.

Katrs kredīts, ko izsniedz autososcredit.lv paredz finansiālu atbildību. Pirms darījuma slēgšanas – rūpīgi apdomā savu lēmumu, kredīta vajadzību, iepazīsties ar līguma nosacījumiem un nepieciešamības gadījumā vērsies pie Autososcredit.lv klientu konsultantiem. Neaizņemies, ja neatbilsti līguma nosacījumiem vai neesi pārliecināts par tā sekmīgu atmaksu. Kredīts ir liela atbildība, tāpēc esi saprātīgs un neradi sev liekus parādus.